~~!En GüzeL Yasemin Fan!~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~~!En GüzeL Yasemin Fan!~~

En büyük Yasemin Yürük fanların buLuşma noktası!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

[_Ece ÖZDEN_] TaTLı CaDı xD

YazarMesaj
siyahcoliq
Süper Mod
Süper Mod
siyahcoliq

[_Ece ÖZDEN_] TaTLı CaDı  xD Empty
MesajKonu: [_Ece ÖZDEN_] TaTLı CaDı xD   [_Ece ÖZDEN_] TaTLı CaDı  xD Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 12:48 pm

[_Ece ÖZDEN_] TaTLı CaDı  xD 61746679xd7

Öncellikle herkese selam ,
Kendime ait bir başlığımın olmasını istedim ve bu başlığı açmaya karar verdim xD Yeni üye sayılmam aslında çoğunuz tanırsınız zaten beni (:
Tanımayanlara > Adım Ece,13 yaşındayım xD 12 nin bitmesine bayyaaa bi var ama neyse Very Happy
"İZMİR deniLen en en en güzeL şehirden aranıza katıLmaktayım... [_Ece ÖZDEN_] TaTLı CaDı  xD Klpsb2 "
Çok koyu bir CİMBOMLUYUM
Break dans yapıyorum.Modern dansın ve hip-hopun eğitimini aldım...
Rapçiydm "Rock" a geri döndüm xD Rock a dönmemin en büyük etkiside Şebnem Ferah ' ın şarkıları oldu... Ama Rapide seviyorm...
Zaten Rap ve Rock birbirlerine düşman müzik türleri değil.Sadece 2 farklı tarzda yapılan müzik türleri Very Happy
Dinlediğim Rockerler ve MetaL olarak ; " Şebnem Ferah,Emre Aydın,Ogun Sanlısoy,Vega,Avril Lavinge,Evanescence,Grup 84...(...)
Rapperler Olarak Ceza , Sagopa , Ayben , Kolera , 50 Cent , Eminem (...)
Hayat Felsefem : "Kendin Ol " Bunun nedeni ise yapmacılığı,2 yüzlülüğü sevmemdir. xD Çünkü birçok arkadaşım oldu fakat aralarında "DOSTUM" diyebileceğim insanlar çok ama çok azdı...İyiki de bu a.u.a ya üye olmuşum çünkü çevremde hiç dostum yoktu ve çok yanlızdım. K(Fanda herkesi seviyorum ama bazılarını ayrı bi seviyorum zaten onlar da kendilerini biliyorlar Wink

Yeri değil ama lakabımıda söyliym Laughing Tatlı Cadı veyahutta Küçük Cadı Yasemin Yürük Fan için söylemiyorm ama bazı kişiler lakaplarımı çalıyor.Yada Msn adresimin benzerini açıyor.Bunlardan vazgeçin !!!...

Bazı fotolarımda emo gibi çıkmış olabilirim.(Siz fotolarımı görmediniz ama neyse...)Ama "emo" değilim.Özenti hiç değilim.Emo olmayada niyetim yok.Ben bunu herkes için söylemiyorum ama... Emoların tamam kendine özgü bir tarzı var olabilir ama bence TÜRKÇE' mizi kirletmekten başka hiçbirşey yapmıyorlar...Bunu kimse üstüne alınmasın....Genel olarak konuştum.Gördüklerimi söylüyorum okadar...

Ve değer verdiğim insanların benim hakkındaki düşünceleri,eleştirileri,görüşleri çok önemlidir.
Hayatımdan bazı şahsiyetsizler çıktı ve iyikide çıkmışlar !!!...Çıktıkları için çok ama çok mutluyum.Önceden çok safdım xD Yani çabuk aldanıp çabuk inanıyordum insanlara...Ama artık öyle değil.Sıkıysa eskiden canımı sıkanlar şimdi çıksınlar karşıma xD ( ki çıkacaklarınıda sanmıyorum.. xD )
Gidenlere artık "KAL yada GİTME " demiycem.Eğer böyle dersem kendimi üzmekten başka hiçbirşey yapmamış olcam... Çoğu arkadaşım yüzüme gülüp arkamdan konuştular yinede sesimi çıkarmadım.Ama gerektiği yerdede çok iyi patladım xD

Ben doğruları ve yanlışları ayırt edebilecek yaştayım...Bana sakın ama sakın "Çok bilmişlik ve artislik" taslamayın !!!...

Çok bilmişlik yapan ama aslında hiçbirşey bilmeyen insanlardanda nefret ediyorum ve kendini bişi sanan şahsiyetsizlerden...

Haksızsam da özür dilemesini bilirim.Ama haklıysamda özür dilenmesini beklerim xD Sevdiklerim için,bana değer verenler için canımı da veririm.Kanımın son damlasınıda..Sorun değil...

Benimle arkadaşken hatta en yakın arkadaşken...Benim sevmediğim onların beni düşman gördüğü insanların dolduruşuna gelip benimle arkadaşlığı kesenler oldu.Zaten gerçek arkadaşlık ne kadar o kişinin hakkında kötü şeyler söylense , iftira dahi atılsa o kişinin öyle birşey yapmıycağını anlaması lazımdır.Gerçek dostlarımı ben burada Aydan Uysal Ailesinde buldum..İyikide bulmuşum.Hiç bir kimsenin ama hiç bir kimsenin bu dostlukları "Bozmasına İzin Vermiycem !!!..."

Biliyorum çok konuştum xD Neyse... Düşüncelerinizi , yazılarınızı bekliyorum [_Ece ÖZDEN_] TaTLı CaDı  xD Klpsb2

[_Ece ÖZDEN_] TaTLı CaDı xD
1 sayfadaki 1 sayfası